Хімічна сировина та матеріали
ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Для цього необхідно:

Транспортні витрати з повернення товару належної якості оплачуються самим покупцем.
Доводимо до Вашого відома, що, якщо доставка такого товару вами залишається несплаченою або відправка здійснена післяплатою, то Компанія-продавець не буде в змозі отримати цей товар. Така пересилання буде відправлена покупцеві назад відповідно до умов перевезень транспортними компаніями.

Прийом товару покупцем на складі транспортної компанії означає згоду з зовнішньої цілісністю упаковки, зовнішнім станом товару (відсутність механічних пошкоджень) і повноти його комплектності.
У разі наявності перелічених недоліків, покупцеві необхідно зафіксувати це в Акті, складеному на перевізнику. Акт повинен бути підписаний покупцем і співробітником транспортної компанії. Далі повідомити про виявлені недоліки менеджеру продавця і узгодити подальші дії. У разі недотримання зазначеної процедури, товар визнається в належному стані, без механічних пошкоджень і в повній комплектності.

Товар повертається на підставі Закону України «Про захист прав споживача» в ст. 8, в якому говориться, що якщо покупець виявив кардинальні недоліки в товарі, які могли статися тільки з вини постачальника, то покупець може вимагати його заміну або повернення своїх грошей.
Очевидними недоліками, якщо спиратися на п. 12 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживача», можуть бути недоліки, через які товар не- можливо використовувати за призначенням.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за телефонами: +38(067)559-99-05, +38(099)799-99-92
або напишіть на адресу електронної пошти: info.novochem@ukr.net.
Ми зробимо лабораторний аналіз, в слідстві якого буде прийнято рішення про подальші дії – заміні або поверненні грошей.

ВАЖЛИВО! Обмін і повернення товару здійснюються тільки за попереднім погодженням з представником Компанії-продавця.
Товар можна відправити нам із заповненою Заявкою на повернення кур’єрською службою, позначеної на сайті Компанії Новохим. Для цього необхідно оформити повернення і оплатити вартість перевезення товару транспортної компанії. При оформленні повернення Вам видадуть товаросупроводжувальний документ. Будь ласка, повідомте його номер нам за телефонами: +38(067)559-99-05, +38(099)799-99-92. Зверніть будь ласка увагу, що витрати на доставку оплачуєте Ви. Якщо доставка Вами не буде оплачена, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються Відправникові.

Грошові кошти, відповідно до Закону України, повертаються протягом 7 календарних днів з моменту отримання нами товару і реєстрації заповненої Заявки на повернення. На практиці ми повертаємо гроші день в день або протягом 2-х робочих днів після приходу товару.

Завантажити форму Заявки на повернення товару