Хімічна сировина та матеріали

Умови використання сайту


1. Загальні положення.

1.1 Ця Угода є публічною офертою використання сайту Інтернет-магазину “Новохим” (novohim.com.ua, далі Сайт), між Адміністрацією сайту і третім фізичним / юридичною особою (далі Користувач).

1.2 Подальше використання Сайту і реєстрація в Особистому кабінеті означає повну згоду Користувача з даними Умовами використання.

2. Порядок використання інформації на Сайті.

2.1 Сайт Інтернет-магазину хімреактивів Новохим з ​​доменним ім’ям novohim.com.ua і вся інформація, яка на ньому розміщена є власністю Адміністрації сайту.

2.2 Всі результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на Сайті, в тому числі елементи дизайну, графічні зображення, тексти, фотографії та інший аудіовізуальний контент, торгові знаки знаходяться під охороною відповідно до законодавства України.

2.3 Використання даних елементів Сайту можливе лише з метою ознайомлення для можливості оформлення замовлення і покупки товарів на сайті. Застосування матеріалів Сайту Інтернет-магазину Новохим, в тому числі його контенту в комерційних цілях заборонено.

2.4 Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки для особистого некомерційного використання зі збереженням всіх авторських прав і обов’язковим зазначенням активного посилання на Сайт або розділ Сайту з копійованим або цитованим контентом.

3. Алгоритм використання Сайту.

3.1 Реєструючись на Сайті або оформляючи замовлення без реєстрації, Користувач автоматично дає згоду на надання достовірних і правдивих даних про себе, контактах і даних про доставку товарів.

3.2 Користувач несе особисту відповідальність за збереження даних Логіна і Пароля, отриманих при реєстрації.

3.3 Користувач має можливість оформити замовлення на сайті самостійно за допомогою кнопки “Оформити замовлення” або за телефонами вказаними в розділі Контакти на Сайті. Після цього представник Сайту зв’язується з Користувачем і підтверджує актуальність замовлення, а також дізнається необхідні дані про доставку.

4. Обмін повідомленнями та коментарі.

4.1 Зв’язуючись з Адміністрацією сайту і залишаючи коментарі Користувач несе відповідальність, що дана інформація є законною, безпечної, цензурної, правдивої, не обмежує прав інших людей і не пропагує дискримінацію за расовими, релігійними, статевими, соціальними ознаками. Користувач погоджується, що будь-яке Ваше повідомлення або коментар Адміністрація сайту може видалити без згоди на те Користувача, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

4.2 Адміністрація Сайту не несе відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на Сайті Користувачем.

5. Відмова від гарантій.

5.1 Всі матеріали сайту надаються без будь-яких гарантій, в тому вигляді, як вони є і можуть змінюватися Адміністрацією Сайту без додаткового повідомлення. Інтернет-магазин Новохим не несе відповідальності за заподіяння будь-якого збитку (включаючи, але не обмежуючись втратою прибутку, інформації і припинення торговельної діяльності), що виник в результаті застосування або неможливості застосування цього Сайту.

6. Порядок дії Угоди.

Ця Угода набирає чинності для всіх користувачів Сайту і діє протягом всього періоду його використання.