Теплоносії для систем опалення та кондиціонування

ТЕПЛОНОСІЙ

ДЛЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ І ОХОЛОДЖЕННЯ


НАВІЩО ПОТРІБЕН ТЕПЛОНОСIЙ

Еко теплоносій для системи опалення являє собою нетоксичну рідину з дуже низькою температурою замерзання (нижче - 32 ° C і з високою температурою кипіння + 105 ° C). Крім того, він на основі безпечного у фізіологічному відношенні 1,2 - пропіленгликолю. За своїми експлуатаційними властивостями ЕКО теплоносій відповідає антифризу. Однак купити теплоносій для системи опалення на основі пропіленгліколю раціональніше. Тому що, він перевершує антифриз по екологічності, захисту від корозії, захисту гумових частин і ущільнювачів від пересихання і набухання і т.д.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, дач, виробничих і громадських
застосовується як рідина - теплоносій з дуже низькою температурою початку замерзання
СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ І КОНДИЦІОНУВАННЯ
як рідина - тепло-холодоносія
СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ
контурні системи сонячних установок - як охолоджуюча рідина з властивостями підвищеної плинності
ТЕПЛООБМІННІ АПАРАТИ, ПРАЦЮЮТЬ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ
в якості робочої рідини з дуже низькою температурою початку замерзання (-32 ° C)

Еко теплоносій для систем опалення та кондиціонування представляє собою ідеальну рідину для системи опалення котеджів і дачних будинків. Особливо в умовах ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОНОСІЇВ. Коли будинок топиться нерегулярно або в деяких приміщеннях підтримується мінімальна температура, високий ризик розморожування труб, радіаторів або прориву системи. Низька температура замерзання (до - 32 ° C) рідини для систем опалення гарантує, що при мінусовій температурі навколишнього середовища ваші труби не «розірве». Рідина в системі опалення може дещо «загуснути», але при поступовому нагріванні знову стане високотекучиєю.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ (ПЕРЕВАГИ)
ЕКО ТЕПЛОНОСІЯ:

Екологічно безпечний (на відміну від тосолов / антифризів)

Запобігає корозії металевих труб і радіаторів (на відміну від звичайної води і сольових розчинів) - корозію чавуну, сталі, кольорових металів

Запобігає руйнуванню гумових, пластикових елементів і ущільнювачів

Запобігає поширенню бактерій і грибків і утворення накипу

Захищають системи опалення від розмерзання і википання завдяки низькій температурі замерзання і більш високій температурі кипіння робочої рідини

ЯК ВИБРАТИ теплоносій для
СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Багато стикаються з проблемою, ніж залити систему опалення, як вона буде працювати. Детальний опис існуючих на ринку антифризів для систем опалення розвіє міфи і відповість на всі хвилюючі Вас питання. Крім того допоможе Вам зробити правильний вибір. Які ж теплоносії використовують в системі опалення?

ВОДА

Найбільш часто в системах опалення в якості робочої рідини використовується звичайна вода. Це найдешевший теплоносій. І, як відомо вода має найбільшу теплопровідність. Однак, застосування води в якості робочої рідини несе в собі наступні проблеми:
• корозія металу під впливом теплоносія;
• утворення накипу на стінках обладнання;
• зміна складу теплоносія в процесі експлуатації і відповідно його теплофізичних властивостей;
• внаслідок замерзання відбувається розрив трубопроводів і нагрівальних елементів.

ТОСОЛ/АНТИФРИЗ

Найпростіший антифриз - автомобільний "Тосол" тут не підходить, оскільки основою є етиленгліколь. Хоча тосол має температуру замерзання - 40 ° C, але він отруйний і може застосовуватися тільки в «закритих» системах опалення. А саме, там, де немає розширювальних бачків. Однак отруйні і випаровування тосола. Якщо в системі є мікроскопічні тріщини, (ущільнювачі пересохли, з'явилися тріщини в трубах або радіаторі), його пари потрапляють в житлові або громадські приміщення, що категорично заборонено !!!!

СОЛЬОВИЙ РОЗЧИН

Сольовий розчин так само має знижену температуру замерзання. Здавалося б - дешевий і простий варіант. Так само з позитивного - має досить низьку в'язкість розчину. Але при виборі робочої рідини для системи опалення СОЛЬОВИЙ РОЗЧИН ПОТРІБНО ВИКЛЮЧИТИ, через дуже !!!! високою корозійності. Багато користувачів стверджують, що при використанні сольових розчинів в системах, їм через кілька років експлуатації довелося міняти всі радіатори. Ваші подальші витрати на заміну елементів системи не виправдають низької вартості теплоносія.

РОЗЧИН ЕТИЛЕНГЛІКОЛЮ

Етиленгліколь, це токсична речовина, тобто ЯД (відноситься до третього класу небезпеки). Застосування етиленгліколю в складі теплоносія виправдано тільки в закритих опалювальних системах (з закритим розширювальним баком). І не варто піддаватися на запевнення деяких «фахівців» що, ніби відкритий бак на провітрюваному горищі ніякої небезпеки в собі не таїть.

РОЗЧИН ПРОПІЛЕНГЛІКОЛЮ

ЕКО ТЕПЛОНОСІЙ дозволений до застосування в житлових та громадських будинках, а так само на підприємствах харчової та фармацевтичної промисловості. Використовується в якості робочої рідини в системах опалення, вентиляції, кондиціонування, охолодження, а також в іншому теплообмінному обладнанні. Неагресивний до гумових ущільнювачів в системі, а також не володіє корозійної активністю до різних видів металів і їх сплавів.

Для вирішення цих проблем ЕКО ТЕПЛОНОСІЙ містить в своєму складі комплекс присадок, що знижують корозію металів, піноутворення робочого розчину, набухання і розчинення гумових ущільнювачів, утворення накипу. ЕКОТЕПЛОНОСІТЕЛІ компанії НОВОХІМ володіють всіма перерахованими вище властивостями

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДЛЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ АНТИКОРРОЗІЙНИЙ

 

Наименование материалаФасовка
Теплоносій для системи опалення -32 ° C  екологічно чистий, може застосовуватися в житлових і громадських будівлях, температура початку замерзання -32 ° C, призначений для газових котлів опалення, інертний по відношенню до оцинкованих деталей. Чи не бажаний тривалий перегрів понад 95 ° C10л, 50 л, налив от 100 л
Теплоносій пропіленгліколевої -32 ° C ТТ
безпечний для застосування у відкритих контурах опалення в житлових і громадських будівлях. Температура кипіння + 106 ° C. Витримує тривалі перегріви без зміни експлуатаційних властивостей. Тому може застосовуватися в твердопаливних котлах опалення, а так само в електро котлах з відкритими тенами. Не утворює накипу, має бактерицидні, змащувальні властивості, покращує умови роботи насоса.
10л, 50 л, налив от 100 л
Теплоносій гліцериновий -20 ° C
екологічно чистий, може застосовуватися в житлових і громадських будівлях, температура замерзання -20 ° C. Не має потреби в розведенні. Призначений для газових котлів опалення, інертний по відношенню до оцинкованим деталям. Чи не бажаний тривалий перегрів понад 95 ° C
10л
Теплоносій на пропіленгліколі -20°C
безпечний для застосування у відкритих контурах опалення в житлових і громадських будівлях. Температура початку замерзання – 20°C. Витримує тривалі перегріви без зміни експлуатаційних властивостей (температура кипіння + 106°C). Тому може застосовуватися в твердопаливних котлах опалення, а так само в електро котлах з відкритими тенами. Не утворює накипу, має бактерицидні, змащувальні властивості, покращує умови роботи насоса.
10л
Вода дистильована
Застосовується для розведення концентрованої рідини для систем опалення та охолодження, приготування робочого розчину антифризу.
10л

При придбанні ЕКО ТЕПЛОНОСІЯ для опалення обов'язково зверніться до менеджера компанії, щоб отримати докладні інструкції по заливці системи, розведення концентрату, доливання робочого розчину.

×