Охолоджуючі рідини (тосол, антифриз)

Охолоджуючі рідини (тосол, антифриз) широко використовуються в:

- двигунах внутрішнього згоряння;
- опалювальних системах;
- різних системах охолодження.
 
 

Охолоджуюча рідина (ОЖ) для двигунів внутрішнього згоряння.

За сформованою у нас в країні традиції, іноземні марки охолоджуючої рідини (ОЖ) називають антифризом, а вітчизняні - Тосолом.
Антифриз застосовується в автомобілях як в холодну, так і в найгарячішу пору року. Він захищає двигун від корозії внутрішніх деталей, розбуханні патрубків і не замерзає взимку. ОЖ випускають двох видів: з температурою замерзання -40 і -65 ° C. Антифриз також буває різних кольорів, але на його якість це ніяк не впливає. Вітчизняні фірми і компанії ближнього зарубіжжя зазвичай забарвлюють Тосол-65 в червоний колір, а Тосол-40 - в синій. Присадки, які входять до складу антифризів містять антикорозійні, антипінні і стабілізуючі компоненти. У кожного виробника свій набір присадок. Саме він надає ОЖ унікальний набір властивостей.
Слід також врахувати, що не залежно від того, експлуатувався автомобіль чи ні, рідина потрібно міняти в терміни, рекомендовані виробником.
 
 

Незамерзающая рідина (НЖ) для систем опалення

Багаторічні дослідження в області систем опалення довели, що найбезпечнішим і вигідним на сьогоднішній день є використання такого теплоносія, як рідина (антифриз). Його застосування дасть Вам ряд переваг. Найпершим, і головним з них, буде економія на енергоресурсах. Другим, не менш важливою перевагою, стане безпеку і екологічна чистота НЖ. Заливаючи антифриз, Ви тим самим захищаєте систему опалення від корозійних процесів і розгерметизації.
 
 

Характеристика охолоджуючої рідини:

- Робоча температура застосування від -30 до 105 ° C.
- Чи не руйнує гуму, пароніт та інші прокладочні та ущільнювальні матеріали.
- Може використовуватися від восьми до десяти опалювальних сезонів.
- Захищає від корозії металу, що дозволить утримувати Вашу опалювальну систему в ідеальному стані.
- Екологічно чистий і безпечний продукт
 
 

Пропонуємо до постачання:

ТОСОЛ А40
ТОСОЛ А65
Незамерзаючої рідини 30
 
 
Фасовка - бочки, каністри і налив. Доставка по Україні.

×