МОР для свердління

СОЖ для сверления

Команда ТОВ АТ Хімпром продовжує розширювати і вдосконалювати лінійку своєї продукції. Зараз Ви можете купити МОР для свердління зі складу в Харкові і з доставкою в Києві і по всій Україні. Асортимент наших МОР також дає можливість замовити і купити пасту для нарізування різьблення, МОР для глибокого свердління й інших важких операцій металообробки.

Наша мета – максимально враховувати потреби і вирішити технічні та економічні завдання покупця. А також враховувати сучасні фактори і тенденції розвитку технічного прогресу в Україні. А саме, зростання технологічності виробництва, економічну обґрунтованість застосування МОР, підвищення вимог до продукції, що випускається.

Звичайно, в цілях економії, можна зробити МОР для свердління своїми руками, адже склад МОР для свердління своїми руками доступний. Але чи буде вона відповідати нормам, чітко виконувати свої функції і забезпечувати збереження інструменту? Навряд чи, тим більше в такому процесі металообробки як свердління, глибоке свердління або нарізування різьблення. Де мастильно-охолоджуюча рідина для дриля повинна володіти максимальними змащуючими і охолоджуючими властивостями.

Де купити МОР для свердління металу за найкращою ціною в Україні?
Якими властивостями і функціями, повинна володіти МОР для глибокого свердління?
Як зберегти ріжучий інструмент під час свердління металу?
Де купити МОР для нарізування різьблення в нержавійці?
Ці питання і завдання Ви можете вирішити за допомогою даної статті і наших технічних фахівців зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 559-99-07, +38 (099) 799-99-92 або написати повідомлення по Viber +38 (067) 559-99-05 /

У суспільстві побутує думка, що виконуючи ту чи іншу операцію з металообробки, можна обійтися і без застосування МОР. Іншими словами, скоротити витрати або скористатися дешевими народними засобами. Така «економія» призводить до істотного зниження терміну експлуатації дорогого інструменту, обладнання. Крім того, знижується якості обробки поверхні металу на 40-50%.

На що необхідно звернути увагу при виборі МОР для свердління і нарізування різьблення?

Щоб правильно купити МОР для свердління металу та нарізування різьблення в Україні Ви повинні звернути увагу на наступні критерії, якими вона повинна володіти.

Топ 3 властивості мастильно-охолоджувальної рідини для глибокого свердління й нарізування різьблення від АТ Хімпром:

  1. Зменшує силу тертя при обробці (має найвищі змащувальні здатності);
  2. Відводить тепло із зони різання (ефективні охолоджуючі властивості)
  3. Ефективно відводить стружку із зони свердління (володіє високими миючими здібностями);

Складність процесу свердління визначається наступними параметрами:

  • глибиною обробки
  • матеріалом оброблюваних деталей
  • методом підведення МОР.

Підведення МОР може бути внутрішній і зовнішній. Внутрішній підвід мастильно-охолоджувальної рідини через свердло є кращим, так як також сприяє підвищенню якості обробки деталі.

МОР для нарізування різьблення і МОР для свердління в Україні.

МОР для свердління металу купити можна від виробника АО Хімпром в Харкові. Рекомендуємо замовити масловмістні водорозчинні і водонерозчинні МОР для свердління, глибокого свердління й нарізування різьблення.

Склад цих мастильно-охолоджуючих рідин на 100% забезпечить найвищу якість обробки, гарантує підвищення схоронності інструменту в 2 рази і максимальні змащувальні властивості. МОР підходить для свердління всіх марок сталі, чавуну та інших чорних і кольорових металів.

Залежно від умов виробництва і вимог замовника наші фахівці підберуть найбільш підходящу модифікацію МОР Біоль або Defender для свердління, нарізування різьблення і інших важких операцій металообробки.

Крім того, рекомендуємо спеціалізовану МОР для нарізування різьблення, купити яку можна від 1кг. Defender Zoom – мастильно-охолоджуюча рідина для нарізування різі, свердління і глибокого свердління. Спеціально розроблений високотехнологічний склад для важких операцій металообробки.

Чому потрібно купити пасту для нарізування різьблення?

1. В 2 рази знижує навантаження на ріжучий інструмент.
2. Знижує тертя між деталлю і інструментом до 80%
3. Підвищує якість оброблюваної поверхні понад 50%
4. Сприяє підвищенню зносостійкості інструменту
5. Має економічну витрату
6. Має 100% гарантію змащувальних якостей
7. Захищає деталь від можливих пошкоджень в процесі обробки
8. Безпечна для людини і навколишнього середовища.

Пасту для нарізування різьблення і МОР для свердління купити можна за найкращою ціною виробника АО Хімпром з гарантією. Отримати технічну консультацію і замовити МОР для глибокого свердління можна прямо на сайті або за телефонами торгового відділу. Звертайтеся!

×