Хімічна сировина та матеріали

Миючий засіб лабомід – інструкція по використанню

Фото мойки лабомидом

Як часто Ви задаєте собі питання, чим якісно і на належному рівні впоратися з очищенням і знежиренням металевих поверхонь, вузлів, ємностей, деталей і механізмів. Іноді промивка може проходити в кілька етапів і на це йде дорогоцінний час. У цій ситуації засіб лабомід є одним з найбільш незамінних засобів з відмінною миючою якістю.

Лабомід склад

Миюче Лабомід випускається у вигляді порошку, який складається із з’єднань солей органічного та неорганічного походження. За зовнішнім виглядом це дрібні гранули світлого кольору.

Лабомід застосування

Лабомід технічне миюче має великий спектр застосування в різних процесах. За допомогою Лабоміду можна очистити металеві деталі, запчастини, електричні двигуни, вузли, деталі тракторів і багато іншого.

Використовуючи це миючий засіб можна видалити:

  • масла (різного ступеня затвердіння)
  • мастила
  • консерваційні засоби
  • всілякий експлуатаційний бруд (нафтовий, масляний, бітумний або асфальто-смолистий).

Крім цього його часто використовують в процесі підготовки робочих поверхонь до фарбування, нанесення захисних та декоративних покриттів поверхонь різних видів металів.

Варто відзначити ТОП-5 переваг використання Лабоміду:

  1. Екологічність миючого засобу, в складі немає токсичних компонентів.
  2. Розчин Лабомід має економічну витрату.
  3. Ефективно миє і знежирює.
  4. Має нормоване піноутворення.
  5. Після застосування не підлягає спеціальній утилізації і не забруднює стічні води.

Лабомід інструкція

Цей технічний миючий засіб має декілька модифікацій: 101, 203, 204, лабомід 102 і лабомід М.

Лабомид 101 – вигідний варіант для застосування в мийних машинах струминного типу. Препарат ефективний у вигляді 1-3 процентного розчину. Концентрація водного розчину 10-30 г/л при температурі розчину 70-85 С °.

Миючий засіб модифікації 102 – розроблений спеціально для струменевих мийних машин. Згідно з інструкцією із застосування цієї марки, рекомендована концентрація 10-15 гр миючого порошку на 1 л води. Температура робочого розчину від 50 до 90 С °. Час обробки 2-10 хвилин.

Лабомид марки 204 – застосовується в машинах заглибного типу. Ця марка миючого засобу є ідеальним варіантом при очищенні і знежиренні деталей, які в подальшому будуть готуватися до нанесення гальванічного покриття або фарбування. І, звичайно ж, для видалення жирових речовин, забруднень і залишків МОР. Концентрація для водного розчину 20-30г/л при температурі 90-100 С °.

Засіб лабомід 203 інструкція та опис – по праву одна з найпопулярніших марок Лабоміду. Миючий засіб лабомід 203 підходить для миття всіх видів чавуну, сталі, алюмінію і сплавів. Має посилений склад активних миючих компонентів, завдяки чому ефективно і легко очищає і видаляє найскладніші забруднення.
Використовується цей засіб в мийних ваннах без потоку рідини (погружна мийка). Для результативного очищення слід дотримуватися температури робочого розчину 80-100 С °. Концентрація – 20-40г/л води. Час обробки може коливатися в середньому від 5 до 20 хвилин (в залежності від виду забруднень).

Миючий засіб лабомід М – можна використовувати для всіх марок сталі, чавуну, алюмінію та сплавів в ваннах погружной мийки. Концентрація розчину 20-50г/л при температурі від 70 до 90 С °.

Примітно, що продуктивність технічного миючого засобу Лабомид має місце бути навіть при забрудненні робочого розчину більше 70%, що відповідно дозволяє застосовувати його без заміни на кілька мийок.
Крім того, засіб дозволяє в 1,5-2 рази збільшувати продуктивність праці і на 30% економити часові ресурси.

 

Переходьте за посиланням і дивіться все миючі засоби на сайті