Хімічна сировина та матеріали

Чому слід використовувати МОР при металообробці

СОЖ купить

При будь-якій механічній операції по обробці металу між заготівлею та обладнанням виникає сильне тертя, яке викликає сильний розігрів дотичних поверхонь. Це неодмінно веде до швидкого зносу інструменту та обладнання, зміни структури оброблюваного матеріалу і низької якості оброблюваної поверхні. Щоб уникнути всіх цих неприємностей необхідно використовувати спеціальні змащувально-охолоджувальні технологічні рідини МОР.

ЗОР або МОР – це багатокомпонентні склади, головна дія яких спрямована якраз на охолодження і максимальну мастило двох робочих поверхонь при металообробці. Присадки, що входять до складу МОР додатково забезпечують захист від корозії, підвищують зносостійкість інструменту і якість оброблюваної поверхні, збільшують консерваційні властивості та інше.

Залежно від компонентів, що входять до складу МОР їх підрозділяють на:

1. Масляні або неводозмішувані МОР
2. водозмішувані (які в свою чергу діляться на МОР з високим вмістом олії, синтетичні і напівсинтетичні МОР)

У лінійці МОР від АО Хімпром масляна МОР DEFENDER-OIL – це готовий до застосування продукт, який не потребує розведення. Володіє унікальними змащуючими, антикорозійними і антизадирні властивостями, підвищує до 35% якість обробки поверхні.

Водозмішуючі МОР найчастіше представлені у вигляді концентрату, який слід розводити водою (див. Статтю “10 правил по експлуатації МОР”).

Водозмішуючі синтетичні МОР від ТОВ “АО” Хімпром “:

МОР Біоль-УНІВЕРСАЛ (універсальна МОР)
Біоль-ЕКО (розроблена для обробки деталей з великим терміном межоперационного зберігання)
Біоль-ЛИМОН (має унікальні антибактеріальні властивості, для роботи на верстатах після бакпораженія)

Водозмішуючі напівсинтетичні МОР:

DEFENDER-LIGHT

Водозмішуючі МОР з високим вмістом мастила:

DEFENDER-PRO (розроблена для важких і особливо важких операцій)
• DEFENDER-ZOOM (призначена для обробки міді і її сплавів)
ТУВ -95 (для обробки високолегованих сталей, чавуну, кольорових металів)

Вибір МОР залежить від вимог споживача до її властивостям, технології обробки металу, виду металу, часу міжопераційного зберігання та інших індивідуальних особливостей виробництва.

Важливо розуміти, що витрачені на покупку МОР кошти з лишком окупляться Вам. Бо завдяки застосуванню мастильно-охолоджувальної рідини, термін експлуатації ріжучого інструменту і обладнання збільшується на 30-50%, зменшуються витрати по енергоносіях, крім того, підвищується якость обробки металу.

Зверніться до відділу продажів і досвідчені менеджери індивідуально підберуть МОР під Ваше виробництво і забезпечать експертною технічною підтримкою на всіх етапах її експлуатації.